En İyi Sonuçlar

Animasyon

Sırala:
 • Good Night World

  Good Night World

  Dram,Komedi,Animasyon 0

  Uru Okabe imzalı orijinal manga, 2016'dan bu yana Shogakukan tarafından Ura Sunday ve MangaONE'da yayımlanmaktadır. Parçalanmış bir ailenin dört ferdi, aradıkları huzuru "Planet" adlı oyunda bulur. Tek sorun, birbirlerinden haberleri olmamasıdır. Hikâye ilerledikçe hem ailenin her bir ferdi hakkında hem de bu sanal dünyanın gerçeklikle ilişkisi ve birbirlerini nasıl etkiledikleri hakkında gizli gerçekler ortaya çıkmaya başlar.
  Yapım Yılı
  2023
  Sezonlar
  1
  Bölümler
  13
 • Krapopolis

  Krapopolis

  Komedi,Animasyon 6

  Efsanevi antik Yunanistan'da geçen Krapopolis, dünyanın ilk şehirlerinden birini, birbirlerini öldürmeden yönetmeye çalışan kusurlu bir insan, tanrı ve canavar ailesini merkezine alıyor.
  Yapım Yılı
  2023
  Sezonlar
  1
  Bölümler
  4
 • Pita-Ten

  Pita-Ten

  Dram,Komedi,Animasyon 7.2

  Kotaro, genellikle eğitim baskılarından endişe duyan ve arkadaşlarıyla sıradan bir yaşamın tadını çıkaran sıradan bir çocuk olmalıydı. Ancak bir gün kapısında aşırı neşeli Misha'nın belirmesiyle umutsuzluğa kapıldı. Misha'nın tamamen beklenmedik bir şekilde arkadaş olmayı teklif etmesi daha da şaşırtıcıydı. Dahası, Misha bir çırak melek olmasına rağmen, genellikle iyi yapmaktan çok kötü şeyler yapardı. Kotaro'nun okul arkadaşları Takashi ve Koboshi ile sözde şeytan dediği Shia (Eski Çeviri), arkadaş grubu her türlü macera ve soruna bulaşıp günlerini geçirirdi. Bu hikaye, Koge-Donbo tarafından yazılan manga temel alınarak anlatılıyor.
  Yapım Yılı
  2002
  Sezonlar
  1
  Bölümler
  26
 • Young Love

  Young Love

  Komedi,Aile,Animasyon 7.9

  Kariyerleri, evlilikleri, ebeveynlikleri, sosyal sorunları ve daha iyi bir yaşam için çabalayan çok kuşaklı dinamikleriyle hokkabazlık yapan Afro-Amerikan genç bir ailenin dünyasına dürüst bir bakış.
  Yapım Yılı
  2023
  Sezonlar
  1
  Bölümler
  12
 • Black Blood Brothers

  Black Blood Brothers

  Komedi,Aksiyon,Animasyon 6.9

  Hong Kong'daki savaşta "Old Blood" bir vampir olan Mochizuki Jirou ya da diğer adıyla Silver Blade "Kaowloon Children"ların çoğunu yoketmiştir. Aradan 10 yıl geçtikten sonra Jirou, küçük kardeşi Mochizuki Kotaro ile Japonya'ya döner. Burada savaşta sağ kalan "Kowloon Children"ların, insan ve vampirlerin bir araad yaşadığı özel bir bölgeyi ele geçirme planı yaptıklarını öğrenir. Jirou, bir kez daha bu savaşın içinde yer almak ve eski düşmanlarıyla bir kez daha yüzleşmek zorundadır.
  Yapım Yılı
  2006
  Süre
  30 dk
  Sezonlar
  1
  Bölümler
  12
 • Craig of the Creek

  Craig of the Creek

  Aksiyon,Animasyon,Macera 7.5

  Craig’in Krallığı, Craig ve 2 yakın arkadaşı Kelsey ve J’nin bilinmeyene doğru yaşadıkları macerayı anlatıyor. Bu macerada onları bir sürü eğlence ve keşfedilmemiş yeni yerler bekliyor.
  Yapım Yılı
  2018
  Süre
  30 dk
  Sezonlar
  6
  Bölümler
  173
 • Star Wars Resistance Türkçe Dublaj

  Star Wars Resistance Türkçe Dublaj

  Aksiyon,Animasyon,Macera 5.1

  Genç bir Direniş pilotu olan Kazuda Xiono, galakside büyüyen bir tehdit olan İlk Düzen'i araştırmak için çok gizli bir görevle görevlendirilir.
  Yapım Yılı
  2018
  Süre
  30 dk
  Sezonlar
  2
  Bölümler
  39
 • Adventure Time: Fionna & Cake

  Adventure Time: Fionna & Cake

  Aksiyon,Animasyon,Macera 9.1

  Fionna ve onun sihirli en iyi arkadaşı ve konuşan kedisi "Cake" ilişkilerini ve gizemli Ooo diyarını keşfediyor.
  Yapım Yılı
  2023
  Süre
  30 dk
  Sezonlar
  1
  Bölümler
  10
 • Gamera: Rebirth

  Gamera: Rebirth

  Aksiyon,Animasyon,Macera 6.7

  1989 yazında Tokyo'da dört çocuk, insan yiyen dev canavarlara karşı cesurca direnen kaplumbağa kaiju Gamera'nın ortaya çıkışına tanık olur.
  Yapım Yılı
  2023
  Sezonlar
  1
  Bölümler
  6
 • Sweet Bite Marks

  Sweet Bite Marks

  Dram,Romantik,Animasyon 8.5

  Seri, vampirlerin hüküm sürdüğü bir çağda bağımsız ve içe dönük bir kızın nefret ettiği vampir bir prense aşık olma hikayesini ele almaktadır.
  Yapım Yılı
  2022
  Sezonlar
  1
  Bölümler
  12