En İyi Sonuçlar
Final
Echoes

Genel Bakış

Hikaye, Monaghan'ın oynayacağı, ikizler Leni ve Gina'yı takip ediyor. İkizler, çocukluklarından beri, iki farklı evi, kocaları ve çocukları paylaşarak gizlice hayatlarını değiştiriyorlar. Daha sonra ikizlerden biri kaybolur ve ikilinin hayatını alt üst eder. Her kız kardeş benzersiz ve farklı bir kişiliğe sahip olduğundan, bu Monaghan için güçlü ve çok yönlü bir rol gibi görünüyor. Leni, çocukluk aşkıyla evlenen ve kızını at çiftliğinde huzur içinde büyütmekten memnun olan ev insanıdır. Tersine, Gina, Los Angeles'a kaçan ve şöhretin yardımıyla karanlık ve tehlikeli tarafına bağlanan asi biridir.

Bu özet yabancidiziizle.org yapay zekası tarafından otomatik olarak oluşturuldu.
Türü: Dram, Gizem, Gerilim
Ülke
Avustralya
Süre
40 dk
Takipçi
83
Yıl
2022
Echoes | Official Trailer | Netflix
Fragman
OFFICIAL TRAILER
Echoes | Official Trailer | Netflix
2022
5 YORUM
Yorum yapabilmek için üye olmalısın. Küfür, Hakaret, Spoiler veren yorumlar silinir/banlanır.
@esra_1 7 ay önce
Çok iyi, izlemelisiniz
00
@1299278___heizic 9 ay önce
İlk 2,3 bölüm kafa karışıklığı yaratsa da sonradan tüm detaylar açığa çıkıyor. Kurgusu çok güzel. Sonuna kadar gizem dolu bir hikayesi var. Merakla iz... [Devamını gör..]
İlk 2,3 bölüm kafa karışıklığı yaratsa da sonradan tüm detaylar açığa çıkıyor. Kurgusu çok güzel. Sonuna kadar gizem dolu bir hikayesi var. Merakla izleniyor. Michelle Monaghan başarılı şekilde ikizler rolünün altından kalkmış. Kesinlikle izlenir. 7 bölüm bir çırpıda bitiyor.
10
@741557___çekelez 9 ay önce
Beynim yandı. İzleyin.
00
@773394___cekelez 9 ay önce
Beynim yandı. İzleyin.
00