En İyi Sonuçlar
The Gryphon 1.Sezon 1.Bölüm Türkçe Altyazı İzle - Yabancı Dizi İzle

The Gryphon

5529 izlenme

Fantastik çok satan kitaptan uyarlanmıştır. Dışlanmış Mark, insanlığı Grifon'un pençelerinden kurtarmak için ailesinin karanlık mirasıyla yüzleşmeli ve Kara Kule'nin paralel dünyasında ölümcül bir savaşa girmelidir.


Bu özet yabancidiziizle.org yapay zekası tarafından otomatik olarak oluşturuldu.
2 YORUM
Yorum yapabilmek için üye olmalısın. Küfür, Hakaret, Spoiler veren yorumlar silinir/banlanır.
@hatalproduct 19 saat önce
Akşam pizzasinin yanında yeni birşeye başlayalım bakalım!
10
@avatar12 1 hafta önce
Bu aralar dizilerde sektörün engel olamadığı gözle görünür bir enerji açığı var, ne kadar zorlasalar bir şekilde kendini hissettiriyor bizlere.. Yine ... [Devamını gör..]
Bu aralar dizilerde sektörün engel olamadığı gözle görünür bir enerji açığı var, ne kadar zorlasalar bir şekilde kendini hissettiriyor bizlere.. Yine de yapım ekibi kendini zorlayarak çalıştıkları dizinin fişini farklı yapımların prizine takarak bu duruma engel olmaya çalışıyorlar..

Dizi daha başlarken Supernatural'in radarına yakalanınca oradan Dark'ın hava sahasına geçiş yapıyor, yakalanacağını anlayınca orayı da terk ederek kendi hava sahasında süzülmeye başlıyor..


İlk bölüm gayet güzel, fantastik ağırlıklı dram ve romantik parçacıklı bir dizi olarak sorunlu bir ailenin zihinsel olarak dağılmış bir üyesinin biletsiz olarak dolaştığı astral seyahatlerinde yaşadıklarını anlatıyor..

Referansı ''Dark'' olan Alman dizileri garip bir şekilde izleme isteği uyandırmıştır bende, ilk bölümden diziyi beğendim fantastik seviyorsanız bir şans verin derim..

Güzel dizi için teşekkürler Dizilla...
40
@dizimaniacn 1 hafta önce
Hocam dizi ne kadar güzel olursa olsun Almanca'yı kafam kaldırmıyor bu dil resmen kulağımı tırmalıyor 🙉🤦‍♂️
10