En İyi Sonuçlar
Devam Ediyor
The Nevers

Genel Bakış

The Nevers; Viktorya döneminde “The Touched” adı verilen bir grup kadının, özel yetenekler kazanmasının ardından yaşananları ve kendilerini insafsız düşmanlarla beraber dünyayı değiştirebilecek bir görevin içinde bulmalarını konu alıyor.

Bu özet yabancidiziizle.org yapay zekası tarafından otomatik olarak oluşturuldu.
Türü: Dram, Aksiyon, Fantastik
Ülke
Amerika
Süre
58 dk
Takipçi
754
IMDb Puanı
6.8 (23037 oy)
Yıl
2021
The Nevers: Official Trailer | HBO
Fragman
OFFICIAL TRAILER
The Nevers: Official Trailer | HBO
2021
21 YORUM
Yorum yapabilmek için üye olmalısın. Küfür, Hakaret, Spoiler veren yorumlar silinir/banlanır.
@ugr 2 yıl önce
harika yeni bolumleri merakla bekoiyorum
10
@Eris 2 yıl önce
Bu arada Laura Donnelly yani dizideki Amelia True'yu Anne Hathaway'e benzeten tek kişi ben değilim, değil mi? Çok benziyorlar bence!
30
@Eris 2 yıl önce
Sonlara do... [Spoileri gör..]
Sonlara doğru aralara spoiler serpmiş olabilirim, çok büyük spoiler olmasa da dikkat etseniz fena olmaz.

Güzeldi. Birçok yerde dizi hakkındaki yorumları okudum, beğenmeyen ve diziye çöp diyen büyük bir çoğunluk olduğu gibi diziyi beğenen ve izleyin, izlettirin diyen bir topluluk da var. HBO'nun övüldüğünü de çok duydum, kaliteli yapımlara imza attığı söyleniyordu ve belki de bilinçli olarak izlediğim ilk HBO dizisi buydu. Dizinin HBO kalitesine yakışmayan, çöp bir yapım olduğu söylense de bence genelde iyiydi. Tamam bir HBO gurmesi değilim, aşırı bir bilgim yok ama az önce bitirdim ve ben dizinin geneline baktığımda izlediğime memnun oldum, zevk duydum. Bölümler uzun ve büyük bir kısmı sıkıcı geçse bile son anda yaşanan bir olay, bize sunulan birkaç dakika tüm bölümü kurtarıp size 'vaov' dedirtiyor. Etkiliyor ve merak ediyorsunuz. Başlarda karışık gelse ve bir şeyler oturmamış olsa da son bölüm ile her şey yerli yerine oturdu ve beni bir merak sardı. Bazı karakterlere üzüldüm ve kafamda netleşen şeylerle birlikte birçok soru işareti belirdi. Reenkarne olmuş olması ve bu bedende reenkarne olmadan önceki hayatı bile bir soru işareti güruhuna öncülük ediyor. Sonda ismini söylemesi ise bence çok hoştu. İsmi kutsal kabul etmesi ise ilginç. Aman yahu, öyle işte. Genel manada beğendim, hoştu yani. Umarım izlerseniz siz de beğenirsiniz.
00
@rain09 2 yıl önce
Çok kaliteli bir iş bence. Herkese hitap etmeyebilir ancak bir şans verilmeli!
20
@827412___zqtalay 2 yıl önce
of cok güzel izleyin hepiniz
10
@medinecvk 3 ay önce
Dizinin ip... [Spoileri gör..]
Dizinin iptal olması haberiyle şok olmuş bir şekilde yazıyorum izlenir ama 1 sezonu daha rahat çekilmesi gereken dizilerden
00
@sberta 3 ay önce
dizinin bölümleri görünmüyor izleyemiyorum
00
@Defne54 3 ay önce
Bende 2.sezon geldi sandim🙄
00
@364511___gabrielagrest 2 yıl önce
Takip ettiğim çoğu YouTuber tavsiye ediyordu ve ben de bir şans verebilirim diye düşündüm. Mini bir dizi zaten.kisa sürede biter. eğer seversem yorumu... [Devamını gör..]
Takip ettiğim çoğu YouTuber tavsiye ediyordu ve ben de bir şans verebilirim diye düşündüm. Mini bir dizi zaten.kisa sürede biter. eğer seversem yorumu değiştiririm.
20
@mali01 1 yıl önce
Nasıl bir dizi izledin mi peki?
10
@Liwenia 2 yıl önce
Dizinin ilk bölümünü özellikle pek bilgi edinmeden izledim, sonunda "Joss Whedon" ismini görünce "Haa..." dedim, "...şimdi anlaşıl... [Devamını gör..]
Dizinin ilk bölümünü özellikle pek bilgi edinmeden izledim, sonunda "Joss Whedon" ismini görünce "Haa..." dedim, "...şimdi anlaşıldı." Oyuncular arasında Tom Riley, Olivia Williams gibi tanıdık isimler de var. Sanki fantastik, bilim kurgu, gerilim ve gizem unsurları taşıyan birkaç tema, dönem dizisi kılığında birbirinin içine girmiş gibi ama yine de özgün olduğunu kabul etmek gerek. Bazı diziler ilgi çekici bir ilk bölümden sonra tavsamaya başlıyor ya, umarım bu öyle olmaz.
00